Softecon

Softecon

SOFTECON 2017 

Aula FIIT STU v Bratislave, 2. marec 2017

Tohtoročný kvalitný program sa bude niesť aj v znamení umelej inteligencie a výziev, ktoré nám táto oblasť ponúka. Neurónové siete už nie sú výsadou ľudského mozgu, ale súčasťou strojov – objavme možnosti, ktoré nám ponúkajú. Ďalšou témou bude deep-learning a  možnosti jeho praktického využitia. Predstava internetbankingu, ktorý vyvíjali marketingoví mágovia dnešnej doby znie zaujímavo a my vám ukážeme ako by mohol vyzerať. Dozvieme sa tiež ako pripraviť stratégiu uvedenia online produktu na trh a akým chybám sa pri tom vyhnúť. Veľkou témou sú dnes Big Data a my načrtneme ako ich pochopiť tak, aby boli veľkým prínosom a nie iba malou pomocou. Na konferencii Softecon Vás čaká aj mnoho ďalších zaujímavých tém.

Objavte ITrendy na konferencii SOFTECON 2017

Registračný formulár

Vážený návštevník, tešíme sa Vášmu záujmu zúčastniť sa už 15. ročníka konferencie Softecon. Po vyplnení registračného formuláru obdržíte potvrdzovací e-mail so všetkými potrebnými informáciami.
  • Cena: 50,00 €
    V poplatku sú zahrnuté materiály, obed a občerstvenie. Uzávierka registrácie na konferenciu je 23. februára 2017. Registračný poplatok, prosíme, uhradiť na základe faktúry, ktorá Vám bude zaslaná e-mailom po konferencii. Ako variabilný symbol uveďte číslo faktúry. Storno podmienky: do 23. februára 2017 bude účtovaných 50 % z registračného poplatku po 24. februári 2017 bude účtovaných 100% z registračného poplatku.