Aspiring Software Analyst Platform: Digitalizácia platobných kariet

Študuješ v poslednom ročínku na VŠ, nevieš lietať, kladivkom akurát tak pribíjaš klince a okuliare nosíš preto, lebo ich potrebuješ a nie aby si zakryl svoju identitu?

Nebaví ťa programovanie a myslíš si, že softvérového analytika môže robiť iba superhrdina?

Máš pocit, že na prácu IT analytika potrebuješ mať 60 rokov skúseností a prax z Wakandy?

Práve pre teba sme pripravili druhú sériu online workshopov ASAP Volume 2 (Assimilating Superheroes and… ale nie, je to predsa Aspiring Software Analyst Platform 🙂).

Druhú sériu našich ASAP workshopov začneme s Bencem Ligártom, našim superhrdinom softvérovým analytikom, ktorý sa dlhodobo venuje ohýbaniu času  digitálnym platbám.

Workshop ASAP Volume 2: Digitalizácia platobných kariet

  • Berieš platbu kartou ako niečo úplne automatické?
  • Máš nadupané hodinky/mobil, ktorými rád platíš?
  • Vieš, čo je to digitálna peňaženka a digitálna karta?
  • Vieš, aký je najbezpečnejší spôsob platby na internete?
  • Chceš vedieť čo všetko sa deje pri platbe kartou, ako vyzerá celý ekosystém platieb? Ako vyzerá architektúra, dátový model a ďalšie diagramy jedného z takýchto riešení?
  • A nechceš iba počúvať, ale chceš si vyskúšať riešenie reálneho analytického zadania z praxe?

A o tomto všetkom sa dozvieš od Benceho, ktorý s tebou zazdieľa skúsenosti z reálnych bankových projektov. Bence Ti tiež porozpráva, aká bola jeho cesta od čerstvého absolventa FIIT až po úspešného bankového analytika.

Workshop sa uskutoční 18. novembra od 15:00 online.
Ak sa chceš dozvedieť viac a zúčastniť sa tohto online workshopu, vyplň formulár nižšie a my sa ti ozveme.

Keďže ide o workshop, kde sa bude aj pracovať v tímoch, počet miest je obmedzených na max 20 účastníkov a kritériom výberu bude tvoja motivácia a potenciál. Najlepší účastníci tejto analytickej platformy získajú platenú analytickú stáž v rámci našej Akadémie a následne prácu na reálnych projektoch v bankách a poisťovniach. Tvoj profesijný rast podporíme intenzívnym mentoringom od našich skúsených analytikov ako je Bence Ligárt alebo Ľubor Šešera, ktorého určite niektorí poznáte ako svojho učiteľa na FIIT.

Čo hovoria na predchádzajúce ASAPy naši súčasní kolegovia?

„Čo sa týka workshopu, tak to bola super ukážka toho ako analytik pracuje a čo obnáša práca analytika. Taktiež boli dobré pohlady jednotlivých analytikov na ich prácu a ich prvotná cesta k tomuto jobu. Najviac sa mi páčila interaktívna časť, kde si mohli účastníci na vlastnej koži vyskúšať prácu analytika.
Na práci v Softecu sa mi veľmi páči priateľská atmosféra, nezažil som zatiaľ nikoho, kto by sa neprihovoril alebo by sa na mňa mračil 😃.  Taktiež OpenOffice, kde má človek pocit, že sú si všetci rovní a môže sedieť v podstate aj pri svojom nadriadenom.“
Marek, junior analytik

„ASAP workshop hodnotím ako veľmi dobrú príležitosť zistiť čo všetko zahŕňa práca analytika a tiež možnosť vyskúšať si na praktických úlohách rôzne aktivity, ktoré analytik vykonáva. Momentálne som v Softecu už piaty mesiac a na mojej práci analytika sa mi páči práve to, že sú to rôznorodé aktivity a všetci v Softecu sú priateľskí a ochotní s čímkoľvek pomôcť.“
Karin, junior analytička

„Workshopy ASAP hodnotím pozitívne, dali mi pohľad na inú stránku IT mimo programovania. Dozvedel som sa kto sú IT analytici a čo robia. Nakoniec som začal pracovať v Softecu ako programátor.“
Andrej, junior programátor

Mám záujem zúčastniť sa workshopu ASAP