shutterstock_482236276

Business Breakfast 2018

NOVÁ ÉRA DIGITALIZÁCIE

Viete, čo vám prinesie digitalizácia? A ako sa správne pripraviť?

Spoločnosť Softec pripravuje pracovné raňajky venované digitalizácii a využitiu najnovších smart technológií v oblasti bankovníctva a telekomunikácií. Odborníci s bohatými skúsenosťami s digitálnou transformáciou sa podelia o svoje zážitky a know-how vo využívaní pokročilých techník umelej inteligencie na budovanie moderných finančno-technologických inštitúcií, ktoré obsluhujú svojich existujúcich aj potenciálnych klientov v režime 24/7 – bez zdržania, bez nutnosti obrovskej siete pobočiek a nákladného backoffice-u, no napriek tomu s vynikajúcim používateľským zážitkom. Poďte sa s nami pozrieť, ako budovať takéto firmy z hľadiska nielen technologického, ale aj právneho – a poďte si na vlastnej koži vyskúšať, aké zaujímavé koncepty máme k dispozícii dnes a čo nás v tejto oblasti čaká v blízkej budúcnosti.
Na raňajkách vás radi privítame 24. januára 2018 o 9:00 v našich priestoroch na Jarošovej 1 v Bratislave.
#banking #telco #screenless

MAria-01

ŠPECIÁLNY HOSŤ / Maria Staszkiewicz

Maria Staszkiewicz je novou výkonnou riaditeľkou Českej FinTech asociácie (ČEFTAS).
Posledných 10 rokov strávila vo vedúcich pozíciách neziskových organizácií, naposledy v Aspen Institute Central Europe, ktorý spoluzaložila v Prahe. V súčasnej dobe sa zameriava na projekty, ktoré sa zaoberajú transformačným potenciálom moderných technológií.

„FinTech je rychle rostoucím novým odvětvím, které zbytečné činnosti spojené s různými transakcemi přesunuje do digitálního pozadí a finanční služby činí přístupnějšími pro každého z nás. Česká FinTech asociace chce plnit vedoucí roli v rozvoji této oblasti."

Maria nám v prezentácií priblíži svet FinTechu a zanalyzuje, ako sa zmenil príchodom nových digitálnych bánk vzťah medzi FinTechmi a súčasnými bankami.

PROGRAM / 24.01.2018 o 9:00 v Bratislave

Onboarding po slovensky, alebo ako sa to u nás (ne)dá

Daniel Šimáně a Martin Pálka / 9:00

Digitálny onboarding sa stáva kľúčovým nástrojom pri akvizícii nového klienta. Kým európske banky prichádzajú s rôznymi inovatívnymi riešeniami, tie naše zápasia s prísnou legislatívou. Postaviť riešenie, ktoré spĺňa právny rámec a používateľsky prívetivý zážitok si vyžaduje kompromis. Ktoré technológie vieme pri digitálnom onboardingu využiť?
Aké riešenie ponúkame na Slovensku?
#onboarding #biometrics #aml #legal

Sedem znakov skutočne digitálnej banky

Peter Polák / 9:35

Budúce leto oslávi slovenský bankový sektor osemnásť rokov existencie digitálnych bánk. Áno, prvá virtuálna banka u nás vznikla v roku 2000, v dobe, keď sme kvôli online bankingu museli ísť do internetovej kaviarne a smartfón bol neznámy pojem. Napriek tejto impozantnej histórii sa dnes bežne v novinách dočítame o novej ére digitálnych bánk… Ale v čom je vlastne nová? A ako sa odlišujú dnešné digi-banky od tých, ktoré tu už sú?
#digital #mobile #fintech #banking

Cesta z doby „kamennej“ do doby dronovej

Matúš Kádia / 10:20

Možnosť za pár sekúnd nájsť odpoveď na akúkoľvek otázku prináša zákazníkom obrovskú výhodu pri vyjednávaní lepších podmienok za služby. Zákazníci chcú viac a za menej. Čo bude znamenať príchod eSIM, boom smart zariadení a doručovanie dronmi pre kamenné predajne a web? Ako zákazníkov nestratiť, ale naopak ponúknuť im práve to, čo potrebujú?
#customerexperience #smartbigdata #beyondconnectivity

Softec v médiách

P. POLÁK: Digitálne banky v mobiloch nenahradia klasické bankové domy
Európsky bankový trh sa rýchlo mení. Presadzujú sa v ňom digitálne banky, ktoré nepoznajú hranice štátov a majú veľmi flexibilné služby. Ako je to na Slovensku hovorí P. Polák zo spoločnosti Softec.

Kontaktujte nás