Prečo Softec

Baví nás hľadať riešenia

Naším poslaním je uľahčovať život naším klientom a hľadať riešenia v náročnom prostredí IT. Sme objavitelia. Vyvíjame nové a originálne produkty, ktoré prinášajú hmatateľné výsledky. Riešime stále odlišné situácie a prekonávame nové výzvy. Sme hrdí na našich expertov. Vďaka nim a rokom skúseností naša spoločnosť dokonale a do hĺbky rozumie všetkým kľúčovým segmentom, v ktorých pôsobíme. Sme ľudskí. Často si s klientmi budujeme úzke vzťahy, ktoré nám pomáhajú pri spolupráci. Darí sa nám to – s niektorými z nich spolupracujeme už štvrťstoročie.

6 dôvodov, prečo SOFTEC

Skúsenosti

Pôsobíme v oblasti IT od roku 1990 , takže prakticky „od začiatku“. Naše pracovné tímy v sebe kombinujú skúsenosti ostrieľaných IT odborníkov s invenčnosťou čerstvých mladých hláv. Vďaka tomu sme na tepe doby a zároveň hlboko ponorení do problematiky.

Kvalita

Všetky naše riešenia podrobujeme testovaniu, ktoré preveruje ich funkčnosť a kvalitu. Keďže sa učíme na cudzích chybách a nie na svojich, našim klientom vždy prinášame tie najkvalitnejšie produkty a služby.

Odbornosť

Naši zamestnanci a spolupracovníci majú odborné vzdelanie na vysokej úrovni, ktoré je doplnené skúsenosťami a odbornosťou. Dbáme na to, aby boli naše tímy zložené z expertov na IT, rovnako ako na oblasť klientovho biznisu.

Ľudskosť

Búrame povery o „ajťákoch“. Sme odborníci, no hovoríme „ľudskou rečou“ tak, aby nám rozumeli všetci. Dávame si záležať na dobrej pracovnej atmosfére vo firme, ktorá sa samozrejme pretavuje aj do vzťahov s našimi klientami.

Spoľahlivosť

Na naše riešenia sa spoliehajú desiatky bánk, poisťovní, priemyselných firiem či štátnych inštitúcií. Vedia, že sa na nás môžu spoľahnúť nielen pri formovaní riešení, ale aj pri dlhodobej údržbe. Problémy riešime rýchlo a efektívne.

Invencia

Aj klienti z rovnakej oblasti majú individuálne potreby. Prinášame im preto vždy riešenia na mieru, v ktorých kombinujeme najnovšie trendy z IT oblasti s ich požiadavkami. Snažíme sa vždy pozerať do budúcnosti a predvídať.