Segmenty

Naše služby dodávame s dokonalou znalosťou sektora,   v ktorom zákazník pôsobí.

Preto sú naše riešenia výrazným ekonomickým prínosom pre klienta a zároveň konkurenčnou výhodou. S pomocou IT technológií realizujeme riešenia, ktoré pomáhajú firmám reagovať na potreby a požiadavky klientov, odpovedať na kroky konkurencie, zvyšovať vlastnú efektivitu a získať tak konkurenčnú výhodu na trhu.

Ako vám Softec môže pomôcť

Komplexný vývoj a realizácia

Sme schopní nielen pretransformovať požiadavky klientov do informačných systémov, ale vieme i pomoc nastaviť, optimalizovať a zefektívniť procesy.

Skúsené tímy odborníkov

Snažíme sa, aby sa naši pracovníci špičkovo a priebežne vzdelávali a pracovali v prostredí, ktoré im poskytuje aj dostatočnú motiváciu a stabilitu úmernú stabilite spoločnosti, v ktorej pracujú.

Schopnosť vytvoriť špecifické riešenia

Vývoj veľkých informačných systémov podľa špecifických potrieb zákazníkov patrí medzi hlavné služby poskytované našou spoločnosťou.

Vysoká kvalita dodávaných riešení

Zavedený Integrovaný systém manažérstva, pozostávajúci zo Systému manažérstva kvality a Systému manažérstva informačnej bezpečnosti, certifikované podľa noriem EN ISO 9001:2008 a ISO/IEC 27001:2013 garantuje najvyššiu kvalitu.