Hiring

Příležitost pro šikovné studenty a absolventy

  • Plný úvazek, Práce dohodou, Zkrácený úvazek
Poslať CV

Súhrn

Minimálne dosiahnuté vzdelanie:Vysokoškolské I. stupně
Možný termín nástupu:asap
Vzdelanie v odbore:

informatika

Popis pracovného miesta

Chcete budovat svou kariéru v prestižní IT společnosti a mít tak šanci zlepšovat a rozvíjet své odborné znalosti a zkušenosti? Chcete se podílet na zajímavých projektech a pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Do našich projektových týmů hledáme šikovné studenty a absolventy s IT zaměřením.

Náplň práce:

Baví vás komunikovat se zákazníkem, formulovat a specifikovat jeho požadavky, navrhovat řešení, komunikovat s vývojovým týmem, programovat SW řešení a zdokonalovat se v technologiích? Nebo testovat funkčnost navržených řešení a přispívat tak ke spokojenosti zákazníka? Potom Vám nabízíme možnost podílet se na našich projektech v oblasti vývoje SW řešení pro bankovnictví a pojišťovnictví v těchto činnostech:

  • analýza
  • vývoj
  • testování
  • koordinace

Zamestnanecké výhody, benefity

  • dlouhodobou spolupráci s možností získat zajímavé pracovní zkušenosti na projektech pro klienty v oboru bankovnictví a pojišťovnictví
  • v případě studenta variabilní úvazek zohledňující studijní povinnosti a možnost nastoupit do trvalého pracovního poměru po ukončení studia
  • propracovaný systém odborného vzdělávání a rozvoje soft-skills
  • zajímavé ohodnocení pracovních výsledků
  • výjimečný tým a konstruktivní pracovní prostředí
  • rozsáhlý benefitní systém pro zaměstnance

Zručnosti

  • student VŠ se zaměřením na IT (4. – 5. roč.), příp. absolvent VŠ
  • výborné studijní výsledky
  • zájem o uplatnění se ve světě IT řešení
  • zkušenosti se školními projekty
  • angličtina na komunikativní úrovni

Další předpoklady:

  • samostatnost a proaktivní přístup
  • ochota a schopnost učit se
  • zodpovědný přístup k práci
  • protýmová a zákaznická orientace
  • analytické a logické myšlení
  • komunikační dovednosti

Prihlás sa

Poslať CV

Benefity

Benefity ktoré ponúkame

Naše služby dodávame s dokonalou znalosťou sektora, v ktorom zákazník pôsobí. Preto sú naše riešenia výrazným ekonomickým prínosom pre klienta a zároveň konkurenčnou výhodou.

Work-life balance

Flexi pracovná doba, dni dovolenky navyše či možnosť home-office pre lepší život v práci aj doma.

Nadšenci športu

V zdravom tele zdravý duch vďaka ranným cvičeniam jogy, cvičeniam na zdravý chrbát, lifestyle workshopom či príspevkom na rôzne športové podujatia.

Office roka

Nadštandardný komfort pre celý tím v moderných a zdravých priestoroch.

Osobnostný rozvoj

Vďaka prepracovanému systému odborného vzdelávania či aktivít pre rozvoj tvojich soft-skills.

Svetlá budúcnosť

Podpora zdravotnej starostlivosti, penzijné zabezpečenie či 3. pilier DDS pre spokojný život aj po odchode do dôchodku.

Office roka