Poisťovne

Inovatívne spracovanie dát v reálnom čase s využitím moderných technológií, tvorba portálových riešení a transformácia core poistných systémov. Všetko s dôrazom na efektivitu a rýchlosť pre maximálnu spokojnosť klientov.

Oblasti pôsobenia

S čím vám vieme pomôcť?

  • Transformácie a generačné výmeny core systémov

    Modernizácia core systému technologickou transformáciou do state-of-the-art technológií vrátane transformácie celej aplikačnej logiky do modernej 3-vrstvovej architektúry. Spolu so strategickým poradenstvom v oblasti transformácie core systémov poisťovne a návrhu realizácie vám poradíme aj pri konsolidácií viacerých core systémov do jednej cielovej architektúry.

  • Multi-speed spracovanie transakčných dát

    Inovatívne spracovanie dát v reálnom čase s využitím streamingových a microbatch technológií s vlastnou platformou pre prehľadnú definíciu a orchestráciu dátových tokov. Všetko vrátane návrhu a tvorby dátových architektúr (cloud/on-premise/hybrid) spolu s procesnými princípmi spracovania dát pre následný reporting.

  • Portálové riešenia poisťovní pre B2B/B2C

    Tvorba a implementácia moderných UI/UX omnichannel riešení na podporu predaja a obsluhy klienta v rámci komplexnej customer journey. So silným zameraním na efektívnosť navrhovaných a realizovaných procesov vrátane CX a STP zaručíme rýchlejšie spracovanie klientských transakcií bez potreby manuálneho zásahu.

Kontaktné osoby

Máte záujem o riešenie? Kontaktujte nás.

Nevidíš svoju vysnívanú pozíciu?

A predsa by si chcel/a byť súčasťou SOFTEC tímu? Pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom a opisom pracovnej pozície. Budeme ťa informovať, čo ďalej!