Makléri

Stabilnými riešeniami pomáhame maklérskym spoločnostiam vždy presne a načas počítať provízie a kariérne pozície. Novými technológiami podporujeme digitalizáciu procesov a kvalitnú starostlivosť o klientov.

Oblasti pôsobenia

S čím vám vieme pomôcť?

 • Expertíza v segmente maklérskych spoločností

  S dodaním našich riešení a služieb poskytujeme aj biznis konzultácie a poradenstvo pre efektívnu tvorbu komplexných aplikačných riešení.

 • Spracovanie provízií a správa kariérnych štruktúr

  Podpora a automatizácia každomesačných provízno-kariérnych procesov a postupov (správa provízií, manažment produktov, evidencia dlhov, správa klientov a zmlúv...).

 • Podpora predaja a starostlivosti o klienta

  Zastrešuje každodenné pracovné postupy finančného agenta vďaka finančnej analýze, riadenia predajnej siete, plánovania, reportingu, e-learningu a podobne.

 • Sprístupňovanie informácií

  Prístup klienta k detailným aktuálne platným údajom či dokumentom aktívnych a ukončených zmlúv v rámci klientkej zóny. Komunikácia s klientom a zdieľanie informácií o novinkách.

 • Integrácia partnerských spoločností

  Automatizácia spravovania provízií, dátových tokov z pohľadu predaja ako aj import dátovej vety pre potreby back office oddelenia.

Kontaktné osoby

Máte záujem o riešenie? Kontaktujte nás.

Nevidíš svoju vysnívanú pozíciu?

A predsa by si chcel/a byť súčasťou SOFTEC tímu? Pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom a opisom pracovnej pozície. Budeme ťa informovať, čo ďalej!