Študenti

Študenti vysokých škôl sú dôležitou súčasťou našich tímov.

Pracujeme na projektoch, ktoré vyžadujú nové riešenia a uvedomujeme si, že talentovaní študenti sú vynikajúcim zdrojom inšpirácie a originálnych nápadov. Čiastočný úväzok popri štúdiu u nás je obojstranne výhodný: pre nás znamená novú perspektívu, pre študenta zasa cennú prax v odbore, ktorá často môže ovplyvniť celé jeho/jej ďalšie kariérne smerovanie. Aktuálne u nás pôsobí viac ako 30  študentov v Bratislave, Žiline, Prievidzi a v Prahe.

Prax nadovšetko

Výhodou je, že si študenti môžu vyskúšať svoje schopnosti v praxi. Praktické skúsenosti vedia zasa často zužitkovať počas štúdia.

Pre Softec predstavujú študenti čerstvú a flexibilnú doplnkovú kapacitu. Naše spolupráce s mladými ľuďmi tiež vnímame ako hľadanie talentov – z čiastočného úväzku často vznikne stabilná spolupráca.

Kde nás môžete stretnúť

Pravidelne sa zúčastňujeme prezentačných aktivít organizovanými akreditovanými študentskými organizáciami Nexteria a IAESTE na Slovensku a v Česku:

  • Dni príležitostí na FEI STU v Bratislave,
  • Dni príležitostí na Žilinskej univerzite,
  • iKariéra na ČVUT v Prahe a VUT v Brne.
  • príležitostne organizujeme informatívne prednášky a prezentácie na vysokých školách, viac informácii nájdete v sekcii Novinky
  • študenti sú vítanými hosťami na našej každoročnej konferencii Softecon

 


Zaujala Vás naša spoločnosť alebo ponuka?

Pošlite nám Váš štrukturovaný životopis.

Odoslať CV