Ocenenia27 May 2022

OFFICE ROKA 2021

Odborná porota architektov, dizajnérov a iných špecialistov sa zhodla, že náš office v Einparku spĺňa najvyššie štandardy hodné tohto ocenenia.

Odborná porota zložená z architektov, dizajnérov, facility managerov a špecialistov na pracovné prostredie rozhodla o tom, že náš office v bratislavskom Einparku spĺňa najvyššie kritériá a zaslúži si ocenenie OFFICE ROKA 2021 – Zdravá kancelária.

Naše priestory v Einparku sú zamerané na zdravie a pohodu zamestnancov. Tí sa v priestoroch cítia komfortne, vytvárajú kvalitnejšie vzťahy so svojimi kolegami, sú kreatívnejší a zároveň podávajú lepšie pracovné výkony.

To, čo zavážilo v náš prospech, je podľa zástupcov poroty, najmä príjemná, až rodinná atmosféra, ktorú cítili počas svojej návštevy.

Virtuálnu prehliadku našich priestorov si môžete pozrieť tu: https://premium.giraffe360.com/cbre/softec-or2021/

Novinky

Ďalšie články

Zobraziť viac

Novinky2. November 2023

SOFTEC získal ďalšiu posilu. Novým riaditeľom marketingu sa stáva Marek Gešo

Významná konzultačno-softvérová spoločnosť SOFTEC dnes oznamuje príchod nového marketingového riaditeľa. Stal sa ním Marek Gešo (48), ktorý do firmy prichádza z Accenture, kde naposledy pôsobil ako riaditeľ marketingu a komunikácie pre sedem krajín strednej a východnej Európy a bol členom európskeho vedenia marketingu a komunikácie. V SOFTECU bude jeho hlavným cieľom posilnenie značky firmy ako preferovaného poskytovateľa technologických služieb a riešení pre popredné firmy a vládne organizácie v regióne a ako atraktívneho zamestnávateľa pre technologických nadšencov.

Novinky5. September 2023

Softec posilňuje na dvoch frontoch. Riaditeľom Softec CZ sa stáva Alexander Paál, telekomunikácie bude riadiť Šimon Skrak.

Významná konzultačno-softvérová skupina Softec dnes oznámila dôležité personálne posilnenie v top managemente. Po novom v ňom budú pôsobiť Alexander Paál a Šimon Skrak. Paál povedie českú pobočku v Prahe, Skrak naopak zastreší rozvoj segmentu telekomunikácií v oboch krajinách. Obaja prinášajú do firmy bohaté skúsenosti z oblasti technology, consultingu a digitálnej transformácie.

Novinky31. July 2023

Slováci sa boja straty súkromia. Chcú hotovosť, hoci prichádza digitálne euro

Prebiehajúce diskusie o podobe digitálneho eura čoskoro dostanú reálnu podobu. Na jeseň by mala byť v európskych inštitúciách totiž prerokovaná nová legislatíva, ktorá určí spôsob jeho zavádzania.

Novinky2. June 2023

SOFTEC pomohol digitalizovať najväčšieho operátora na Slovensku

Technologická spoločnosť SOFTEC dodala a prevádzkuje pre Slovak Telekom, 100% dcérsku spoločnosť Deutsche Telekom, riešenie NFINITY (www.nfinity.digital) – Contracting Platform. Ide o najnovšie riešenie spoločnosti SOFTEC pre plne digitálne overenie zákazníka a digitálne podpisovanie zmluvných dokumentov pomocou tvárovej biometrie s vyťažením dát z dokladov pomocou technológie OCR. NFINITY je overené riešenie s unikátnymi referenciami v bankovom, telekomunikačnom a poisťovacom priemysle. Umiestnenie riešenia v cloude umožňuje akcelerovanú implementáciu a aktiváciu pri garantovanej vysokej dostupnosti a kvality služby.