Ocenenia25 Jan 2023

Najzamestnávateľ 2022

Dobré meno firmy, zdravý kolektív a spokojní ľudia nám už niekoľkýkrát priniesli ocenenie za najatraktívnejšieho zamestnávateľa v IT sektore.

SOFTEC sa opäť umiestnil medzi TOP10 najatraktívnejšími zamestnávateľmi v kategórii IT a telekomunikácie. Rovnako ako v roku 2021 aj v roku 2022 sme sa umiestnili medzi top 10 najatraktívnejšími zamestnávateľmi v kategórii IT a telekomunikácie v ankete Najzamestnávateľ, ktorý vyhlasuje pracovný portál Profesia. 

Kľúčom k úspechu a nášmu napredovaniu sú naši zamestnanci. Preto si podporu našich zamestnancov veľmi vážime. Ocenenie je pre nás zároveň záväzok a motivácia neustále zlepšovať naše pracovné prostredie a byť zamestnávateľom so spokojnými zamestnancami.

Čo v ankete naši zamestnanci hodnotili ako top dôvody, pre ktoré v SOFTEC-u pracujú?

  • Kolektív a ľudia (30 %)
  • Dobré meno spoločnosti (21 %)
  • Príjemné pracovné prostredie (13 %)
  • Možnosť profesijného rastu (9 %)
  • Možnosť sebarealizácie a tvorivosti (6 %)

Aké z ponúkaných benefitov, sú najlepšie hodnotené?

  • Práca z domu (22 %)
  • Flexibilný pracovný čas (21 %)
  • Dovolenka navyše (16 %)
  • Firemné akcie (10 %)
  • Príspevok na dôchodkové sporenie (7 %)

Novinky

Ďalšie články

Zobraziť viac

Novinky2. November 2023

SOFTEC získal ďalšiu posilu. Novým riaditeľom marketingu sa stáva Marek Gešo

Významná konzultačno-softvérová spoločnosť SOFTEC dnes oznamuje príchod nového marketingového riaditeľa. Stal sa ním Marek Gešo (48), ktorý do firmy prichádza z Accenture, kde naposledy pôsobil ako riaditeľ marketingu a komunikácie pre sedem krajín strednej a východnej Európy a bol členom európskeho vedenia marketingu a komunikácie. V SOFTECU bude jeho hlavným cieľom posilnenie značky firmy ako preferovaného poskytovateľa technologických služieb a riešení pre popredné firmy a vládne organizácie v regióne a ako atraktívneho zamestnávateľa pre technologických nadšencov.

Novinky5. September 2023

Softec posilňuje na dvoch frontoch. Riaditeľom Softec CZ sa stáva Alexander Paál, telekomunikácie bude riadiť Šimon Skrak.

Významná konzultačno-softvérová skupina Softec dnes oznámila dôležité personálne posilnenie v top managemente. Po novom v ňom budú pôsobiť Alexander Paál a Šimon Skrak. Paál povedie českú pobočku v Prahe, Skrak naopak zastreší rozvoj segmentu telekomunikácií v oboch krajinách. Obaja prinášajú do firmy bohaté skúsenosti z oblasti technology, consultingu a digitálnej transformácie.

Novinky31. July 2023

Slováci sa boja straty súkromia. Chcú hotovosť, hoci prichádza digitálne euro

Prebiehajúce diskusie o podobe digitálneho eura čoskoro dostanú reálnu podobu. Na jeseň by mala byť v európskych inštitúciách totiž prerokovaná nová legislatíva, ktorá určí spôsob jeho zavádzania.

Novinky2. June 2023

SOFTEC pomohol digitalizovať najväčšieho operátora na Slovensku

Technologická spoločnosť SOFTEC dodala a prevádzkuje pre Slovak Telekom, 100% dcérsku spoločnosť Deutsche Telekom, riešenie NFINITY (www.nfinity.digital) – Contracting Platform. Ide o najnovšie riešenie spoločnosti SOFTEC pre plne digitálne overenie zákazníka a digitálne podpisovanie zmluvných dokumentov pomocou tvárovej biometrie s vyťažením dát z dokladov pomocou technológie OCR. NFINITY je overené riešenie s unikátnymi referenciami v bankovom, telekomunikačnom a poisťovacom priemysle. Umiestnenie riešenia v cloude umožňuje akcelerovanú implementáciu a aktiváciu pri garantovanej vysokej dostupnosti a kvality služby.