Život v Softecu

Žijeme prácou a pracujeme pre radosť

V Softecu to žije a nie vždy len prácou. Okrem toho, že denne podávame stopercentné výkony, plníme pracovné zadania a uspokojujeme požiadavky našich klientov, snažíme sa si vždy nájsť čas aj na osobný rozvoj a zábavu. Pravidelne organizujeme interné semináre a workshopy, zúčastňujeme sa na školeniach a snažíme sa pracovať na rozvoji.

Ľudia v našich tímoch si rozumejú a slovo kolektív v Softecu niečo znamená. Niekoľkokrát do roka organizujeme obľúbené spoločenské akcie pre zamestnancov (a ich rodiny). Okrem kultúrnych či športových aktivít si nikdy nenecháme ujsť firemného Mikuláša pre deti a málokto chýba na firemných opekačkách či výletoch.


 

Príjemné pracovné prostredie

Priestory v našej centrále sú moderné a pohodlné. Svetlé, priestranné a kvalitne zariadené kancelárie poskytujú pokojné prostredie, v ktorom sa dobre sústredí. Okrem typických „zasadačiek“ máme k dispozícií spoločenskú oddychovú miestnosť, určenú na pracovné aj súkromné stretnutia, telefonáty, či útočisko v prípade potreby úplného pokoja.

Variabilný pracovný čas

Nezakladáme si na malichernostiach, podstatné pre nás je najmä to, aby bola práca hotová načas. Samozrejmosťou je preto pružný pracovný čas. V prípade potreby majú naši zamestnanci možnosť krátkodobo pracovať z domu.

Zlepšovanie sa je náš koníček

Odborný a osobnostný rozvoj považujeme za mimoriadne dôležitú súčasť života. Organizujeme interné semináre a často sa zúčastňujeme na externých školeniach. Vo firme sme vytvorili expertné centrá, ktoré združujú zamestnancov podľa zamerania. Ich lídri sa zameriavajú na rozvoj know-how vo špecifickej oblasti.

Zábava je základ

Dvakrát do roka organizujeme stretnutia pre všetkých zamestnancov – raz pred letom a druhý raz pred Vianocami. Okrem toho sa však počas celého roka konajú spoločné divízne akcie, eventy pri príležitosti spoluprác na projektoch, výlety, cyklotúry, ale aj opekačky. Firma prispieva aj na individuálne kultúrne aktivity – poskytuje napríklad príspevky na vstupenky, permanentky do divadla a podobne.