Pracovná ponuka

Senior Business Analyst

  • Hlavní město Praha
  • Plný úvazek
  • Živnost

Popis pracovného miesta

Baví vás komunikace s businessem a IT oddělením?

Chcete ostatním zjednodušovat práci?
Máte zájem pracovat s prestižními bankovními produkty a systémy?

Momentálně hledáme do naší rozrůstající se pobočky v Praze kolegu na pozici Senior Business Analytik.

Co budete dělat:

  • Analýza potřeb a požadavků business zadavatelů
  • Analýza a návrh business procesů
  • Návrh funkčních celků nové aplikace - formou Epiců a User Stories
  • UX/UI návrh a design uživatelského prostředí
  • Vytváření prototypu aplikace
  • Spolupráce na tvorbě designu aplikace a integračních služeb s IT architektem

Súhrn

Minimálne dosiahnuté vzdelanie: Středoškolské s maturitou
Možný termín nástupu: asap
Miesto: Praha

Zamestnanecké výhody, benefity

  • flexibilní pracovní doba s možností home office (nejen v době korony);
  • kariérní růst a rozvoj, účast na aktivitách expertních center – sdílení nejnovějších IT trendů;
  • zázemí stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou;
  • propracovaný systém odborného vzdělávání a rozvoje soft skills včetně mentoringu, koučinku;
  • práci ve skvělém kolektivu, kde kolegové jsou také přáteli;
  • zajímavý benefitní systém zohledňující level seniority (dny dovolené navíc, příspěvek na zdraví, na technologickou vychytávku,, sabatical;
  • příspěvek na koupi vybavení domácí kanceláře;
  • množství sportovních a kulturních aktivit, Multisport karta, další benefity na podporu zdraví (lékařská vyšetření, masáže, wellness procedury, atd.);
  • příspěvek na jazykové vzdělávání;
  • firemní a divizní akce, výlety a aktivity;

Zručnosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Práce v prostředí JIRA, Confluence
  • Znalost analýzy a případného návrhu SOAP a REST služeb
  • Znalost UML, BPMN
  • Znalost a zkušenosti s prototypování (Figma)
  • 5+ let zkušenosti s analýzou (ideálně v bankovnictví – znalost hypoték výhodou)

Informácie o výberovom konaní

Máš záujem? Pošli CV