Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chceš sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najnovšími technológiami? Baví ťa vývoj frontendu a databáz a chceš získať jedinečné skúsenosti pri vytváraní úplne nového riešenia pre veľkého medzinárodného klienta v oblasti bankovníctva?Ak uvažuješ, že tvojou ďalšou zastávkou bude práve Praha, alebo naopak chceš zostať v Žiline a Prahu okúsiť len cez obrazovku, táto príležitosť bude pre teba to pravé orechové. Prispôsobíme sa tvojim preferenciám a dáme ti možnosť rásť a rozvíjať sa na unikátnom greenfield projekte v najnovšom Angulare.

Neváhaj nám poslať svoj životopis a uchádzať sa o pozíciu v medzinárodnom vývojovom tíme operujúcom v Prahe, Bratislave a Žiline.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

 • vývoj Frontend aplikácie pre správu investičných fondov nad frameworkom postaveným na Angulare (aktuálne verzia 11)

Čo od teba očakávame?

 • skúsenosti s vývojom FE aplikácií,
 • ideálne skúsenosť s Angular 11 (poprípade starším Angularom), Bootstrap,
 • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
 • VŠ vzdelanie zamerané na informatiku.

Aký by si mal byť?

 • silný tímový hráč,
 • ochotný a schopný neustále se učit,
 • proaktívny a zodpovedný.

Čo ti ponúkame?

 • zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch, ktorá posunie tvoj skill na vyšší level,
 • prácu v menšom rodinnom kolektíve,
 • zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj,
 • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills,
 • výnimočný tím a konštruktívne medzinárodné pracovné prostredie,
 • dni dovolenky navyše,
 • rozsiahly benefitný systém (3. pilier, Multisport karta, príspevky na šport, kultúru, zdravie a pod.),
 • pravidelné tímové a firemné akcie (hneď, ako pominie korona :).

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoje CV!

Odmena

Od 1500,- € do 2 500,- € + variabilná zložka + ďalšie benefity. Sme pripravení ohodnotiť aj vysoký level skúseností a výkonu.

Miesto práce

Žilina, Bratislava, Praha

Typ úväzku

Práca na plný úväzok

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu neurčitú

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Benefity

Bonusy/prémia, Firemné akcie, Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Kafetéria, Možnosť home office, Možnosť si nadpracovať hodiny, Nadštandardná lekárska starostlivosť, Notebook, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Príspevok na vzdelanie, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Ubytovanie/príspevok na ubytovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Požadované jazyky

Angličtina (Stredne pokročilá)

Uchádzať sa online

Je požadovaná platná e-mailová adresa.
Je požadované platné telefóne číslo

Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu budú spoločnosti SOFTEC, spol. s r.o., Einsteinova 33, Bratislava 851 01, IČO: 00 683 540 a SOFTEC CZ, s.r.o., IČO: 27919005, Praha 4, Na Strži 2102/61a, PSČ 140 00, spracúvať Vami poskytnuté (alebo z verejných zdrojov získané) osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679. Odpoveďou na tento inzerát poskytujete vyššie uvedeným prevádzkovateľom svoje osobné údaje na účely a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov máte právo: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už nie sú osobné údaje potrebné na účely, na ktoré boli zhromaždené či inak spracúvané, alebo ak zistíte, že boli spracúvane protiprávne, (iv) na obmedzenie spracúvania osobných údajov v osobitných prípadoch, (v) na prenosnosť údajov a (vi) vzniesť námietku, po ktorej spracúvanie Vašich osobných údajov bude ukončené, pokiaľ sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracúvanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami najmä, ak je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracúvaní údajov spoločnosťou SOFTEC poskytujeme na emailovej adrese softec@softec.sk.