Náplň práce:

Baví ťa vývoj a chceš sa zlepšovať v tvorbe webových aplikácií? Máš chuť pracovať o zaujímavými technológiami a sledovať nové trendy? Bavilo by ťa skombinovať prácu na vývoji frontendov s databázami? Potom poď s nami vyvíjať riešenie určené pre našich klientov z dynamickej telco oblasti (spolupracujeme s najväčšími hráčmi na trhu).
Do nášho vývojárskeho teamu hľadáme šikovných developerov s otvorenou hlavou, ktorých baví učiť sa a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia.Čo budeš robiť?

  • spolupodieľať sa na vývoji SW riešenia pre našich telco klientov
  • vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
  • implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkcie, nasadzovať do produkcie
  • spolupracovať a aktívne komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Dávame ti šancu začať odspodu a všetko sa naučiť. Naši skúsení kolegovia ti podajú pomocnú ruku a pomôžu ti posúvať sa krok za krokom.

Koho hľadáme?

Máš skúsenosti s niektorou z nasledujúcich technológií?

  • front-end vývoj – Angular, Node.JS
  • aplikačné servre Oracle
  • UML
  • My SQL, Oracle DB, MS SQL, PL SQL
  • vítaná je predchádzajúca prax vo vývoji SW riešení

Že si neodpovedal na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa!
Hľadáme človeka, ktorý na sebe dokáže pracovať a chce spoznávať nové technológie.
Samostatnosť a proaktivita je preto neodmysliteľnou súčasťou nášho fungovania.

Čo ponúkame?

  • super skúsenosti z vývoja zmysluplných SW riešení
  • podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
  • prácu v skvelom ITeame, kde kolegovia sú aj priateľmi
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
  • nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
  • možnosť odreagovať sa v našej oddychovke
  • Multisport kartu

Informácie o výberovom konaní

Ak si sa v inzeráte našiel/našla, neváhaj a pošli nám prosím svoje štruktúrované profesijné CV so stručnou informáciou o sebe a čo ťa na ňom zaujalo.

Po dôkladnom zvážení všetkých došlých CV budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe.

Odmena

min. 1 300,- €/mes. + variabilná zložka mzdy a ďalšie benefity. Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Miesto práce

Bratislava, Žilina, Prievidza, Praha

Typ úväzku

Práca na plný úväzok

Dĺžka pracovného pomeru

Na dobu neurčitú

Typ zmluvného vzťahu

Pracovná zmluva

Benefity

Bonusy/prémia, Firemné akcie, Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Kafetéria, Možnosť home office, Možnosť si nadpracovať hodiny, Nadštandardná lekárska starostlivosť, Notebook, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Príspevok na vzdelanie, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Ubytovanie/príspevok na ubytovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Požadované jazyky

Angličtina (Stredne pokročilá)

Uchádzať sa online

Je požadovaná platná e-mailová adresa.
Je požadované platné telefóne číslo

Pre výberové konanie na túto pracovnú pozíciu budú spoločnosti SOFTEC, spol. s r.o., Einsteinova 33, Bratislava 851 01, IČO: 00 683 540 a SOFTEC CZ, s.r.o., IČO: 27919005, Praha 4, Na Strži 2102/61a, PSČ 140 00, spracúvať Vami poskytnuté (alebo z verejných zdrojov získané) osobné údaje, a to v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679. Odpoveďou na tento inzerát poskytujete vyššie uvedeným prevádzkovateľom svoje osobné údaje na účely a po dobu realizácie výberového konania. V súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov máte právo: (i) na prístup k osobným údajom, (ii) na opravu či doplnenie nepresných alebo nepravdivých osobných údajov, (iii) na vymazanie osobných údajov, ak už nie sú osobné údaje potrebné na účely, na ktoré boli zhromaždené či inak spracúvané, alebo ak zistíte, že boli spracúvane protiprávne, (iv) na obmedzenie spracúvania osobných údajov v osobitných prípadoch, (v) na prenosnosť údajov a (vi) vzniesť námietku, po ktorej spracúvanie Vašich osobných údajov bude ukončené, pokiaľ sa nepreukáže, že existujú závažné oprávnené dôvody pre spracúvanie, ktoré prevažujú nad Vašimi záujmami alebo právami a slobodami najmä, ak je dôvodom prípadné vymáhanie právnych nárokov a (vii) obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov. Ďalšie informácie o spracúvaní údajov spoločnosťou SOFTEC poskytujeme na emailovej adrese softec@softec.sk.