Softecon

Softecon

SOFTECON 2017 

Aula FIIT STU v Bratislave, 2. marec 2017

Tohtoročný kvalitný program sa bude niesť aj v znamení umelej inteligencie a výziev, ktoré nám táto oblasť ponúka. Neurónové siete už nie sú výsadou ľudského mozgu, ale súčasťou strojov – objavme možnosti, ktoré nám ponúkajú. Ďalšou témou bude deep-learning a  možnosti jeho praktického využitia. Predstava internetbankingu, ktorý vyvíjali marketingoví mágovia dnešnej doby znie zaujímavo a my vám ukážeme ako by mohol vyzerať. Dozvieme sa tiež ako pripraviť stratégiu uvedenia online produktu na trh a akým chybám sa pri tom vyhnúť. Veľkou témou sú dnes Big Data a my načrtneme ako ich pochopiť tak, aby boli veľkým prínosom a nie iba malou pomocou. Na konferencii Softecon Vás čaká aj mnoho ďalších zaujímavých tém.

Objavte ITrendy na konferencii SOFTECON 2017

O SOFTECONe

Odborná konferencia o víziách a trendoch v moderných informačných technológiách.

Udržať krok s prudkým rozvojom v oblasti informačných technológií je čoraz ťažšie. So zámerom prispieť k lepšej orientácií odbornej verejnosti v aktuálnych výsledkoch a trendoch v oblasti IT organizuje Softec pravidelné odborné konferencie SOFTECON.

SOFTECON pripravujú pracovníci spoločnosti Softec v spolupráci s pozvanými odborníkmi z akademickej, výskumnej ako aj komerčnej sféry. Na konferencie SOFTECON sú ako hostia pozývaní aj vybraní študenti a doktorandi informaticky zameraných odborov slovenských univerzít.