30 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Skúsenosti jednoducho vidieť

Spoločnosť Softec tento rok oslavuje 30. výročie svojho vzniku. Za toto obdobie sme sa stali jedným z lídrov v IT sfére, vytvorili množstvo komplexných informačných systémov k spokojnosti klientov z najrôznejších oblastí, zrealizovali niekoľko veľmi úspešných projektov, ktoré našim klientom výrazne zvýšili hodnotu ich podnikania a spolupracovali s množstvom expertov.

 

Sila Softecu je v našich ľuďoch

Niektorí kolegovia sú s nami od začiatkov Softecu, iní ešte ako študenti od štartu svojej profesnej kariéry. Mnohí sa vypracovali na TOP odborníkov vo svojej oblasti. Kladieme dôraz na ich vysokú odbornosť, profesionalitu a na zdieľanie skúseností.

 

Od juniora k seniorovi

Baví nás neustále sa zdokonaľovať a učiť sa. Sme otvorení spätnej väzbe od našich zákazníkov a spolupracovníkov. Juniori začínajú v našej „My WayToFrontend Academy“, kde im skúsenejší kolegovia odovzdávajú vedomosti. Máme možnosti ďalej sa vzdelávať prostredníctvom „Expertných centier“, kde naši odborníci zdieľajú know-how ostatným kolegom.

TOP experti v IT

Neustálym odovzdávaním skúseností zvyšujeme odbornosť tímov. Naše projekty sú zárukou kvality.

Zisti viac

Príjemná tímová atmosféra

Dôkladný výber nových kolegov zaručuje nielen vysokú profesionalitu a odbornosť, ale aj ľudskosť, ochotu a pozitívny prístup. Naši zamestnanci majú k dispozícii prepracovaný systém benefitov.

Zisti viac

Naši klienti patria medzi špičku v segmente

Znalosť IT v symbióze s dokonalou znalosťou segmentov, v ktorých naši klienti pôsobia, z nás robia partnerov, ktorí vedia nájsť riešenie aj na tie najkomplexnejšie potreby.

Zisti viac

Naše riešenia sú inovatívne

Spájame znalosť podnikania našich klientov so znalosťami informačných technológií a hľadáme inovatívne riešenia pre ich biznis.

Zisti viac